• Wycieczka do Kopytkowa

• 14.06.2022 18:57
      • W dniu dzisiejszym nasze dzielne Jeżyki pojechały na swoją pierwszą całodniową wycieczkę do Kopytkowa. Zwierzyniec zlokalizowany jest w miejscowości Izdebnik na trasie Kraków – Wadowice. W Kopytkowie można znaleźć niezwykle bliski kontakt z naturą jak i różnymi zwierzętami. Głaskanie i karmienie zwierząt jest tam jest codziennością- czego doświadczyły nasze pzredszkolaki. Zobaczyliśmy różnego rodzaju gatunki zwierząt od kucyków i osłów aż po najróżniejsze gatunku kur czy kaczek. Był nawet kangur! Zobaczyliśmy pokaz miodowania i kosztowaliśmy miodo bezpośrednio z plastra. Na koniec zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla i bawiliśmy się na łonie natury.

Zapamiętamy ten dzien na długo!heart

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w albumie :)