• Mały Wielki Procent

Jeśli zechcecie Państwo przekazać 1,5 % swojego podatku dochodowego na rzecz Samorządowego Przedszkola nr 80, prosimy o wskazanie w formularzu PIT naszej placówki poprzez wpisanie

KRS: 0000052078 z dopiskiem dla Samorządowego Przedszkola nr 80 w Krakowie.

Zebrane w ten sposób fundusze zostaną nam przekazane w całości i przeznaczone na potrzeby dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Mamy wiele potrzeb i pomysłów, dzięki tak pozyskanym środkom planujemy wzbogacić ofertę edukacyjną placówki oraz doposażyć jej bazę dydaktyczną.

• Podziękowanie

„Pomaganie innym to największa radość życia"

Chcielibyśmy w imieniu Dominika i naszym własnym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli zaangażować się w akcję zbierania plastikowych zakrętek w naszym przedszkolu.

• Partnerzy

• {#1508} 1
      • Rada Dzielnicy II Grzegórzki
      • Szkoła Podstawowa Nr 39 w Krakowie
      • Katolicki Dom Kultury im. ks. kard. A.S. Sapiehy
      • Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 2
      • Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - pedagogiczna dla dzieci w wieku przedszkolnym
      • Straż Miejska
      • Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Nagłówek

• Kalendarz