• Grupa I Jeżyki - Dzień Mamy i Taty

• 06.06.2021 21:48
        • 28 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa Jeżyki zaprezentowała swój program. Dzieci recytowały wierszyk dedykowany rodzicom oraz zaprezentowały swoje taneczne i wokalne talenty.
          Maluchy przygotowały prezenty dla swoich  wspaniałych rodziców. Niestety w tym roku nie możemy spędzić go wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszej grupy nadały wyjątkowość temu dniu.
          Poniżej link do filmu:
          Dzień Mamy i Taty Jeżyki

• Grupa I Jeżyki - Warsztaty

• 27.05.2021 18:23
        • Dnia 19 i 26 maja w naszej grupie odbyły się warsztaty plastyczno-techniczne.
          Jeżyki bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Warsztaty rozwijają uzdolnienia i zainteresowania artystyczne dzieci oraz ich wrodzone możliwości twórcze.

Zdjęcia w galerii.

• Grupa I Jeżyki - konkurs "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ"

• 17.03.2021 19:50
        • W naszej grupie odbył się konkurs „NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ” oto nasi uczestnicy wraz z dyplomami i nagrodami.

Jedna z prac została wysłana na OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA WIELKANOCNA”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, prace będą zdobić naszą salę.

• Grupa I Jeżyki - Wiosna tuż, tuż

• 17.03.2021 19:19
        • Wiosna już tuż, tuż, „Jeżyki” aktywnie uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych ,,ZIELONY OGRÓDEK W SALI”- których celem było wzbogacenie wiedzy dotyczącej hodowania wybranych roślin oraz pracy zespołowej. Dzieci założyły również „ZIELONY OGRÓDEK” w ogrodzie przedszkolnym.

Po dokładnym omówieniu i pokazie poszczególnych czynności przez nauczyciela dzieci samodzielnie siały i sadziły kwiaty w pojemniczkach, założyły hodowlę fasoli. W ten sposób maluchy będą miały okazję obserwować ich kiełkowanie i wzrost w sali oraz w ogrodzie przedszkolnym i będą mogły porównywać efekty.