• 28.06.2023 07:28
        • Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. W ogrodzie pojawiły się dmuchańce, dzieci wspaniale się bawiły.
        • Wycieczka na  „Ranczo Artemidy”
        • Wycieczka na „Ranczo Artemidy”

• 23.06.2023 20:31
        • 26 maja Mali Odkrywcy wraz z całym przedszkolem wybrali się na wspaniałą wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Ranczo Artemidy”.
          Podczas pobytu dzieci poznały „Żywą lekcję gospodarskiej tradycji”, w czasie której dowiedziały się, jak dawniej żyło się w domu i zagrodzie.
          Dzieci jeździły konno, miały możliwość wydojenia krowy, zasadzenia swojej roślinki i obejrzenia różnych zwierząt.

• Dzień Dinozaura

• 23.06.2023 19:51
        • W miesiącu lutym zajrzeliśmy w przeszłość. Dowiedzieliśmy się, kim są archeolog i paleontolog
          i czym się zajmują. Obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Była to doskonała okazja, aby kolejny raz przypomnieć sobie o pradawnych mieszkańcach Ziemi.  Z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy opowieści o dinozaurach, poznaliśmy wygląd i zwyczaje kilku gatunków dinozaurów. W tym dniu dzieci bawiły się w paleontologa odkopując kości dinozaurów i przenosiły się w świat prehistorii.

• 28.01.2023 12:23
        • 27 stycznia w grupie" Mali Odkrywcy" obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.
          Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Nie zabrakło także tańców
          i zabaw.
          Po występie odbyły się warsztaty.