• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• 30.06.2020 14:24
        • Z okazji zakończenia roku szkolnego Jagódki otrzymały dyplomy i słodką niespodziankę. Zdjęcia do obejrzenia w albumie fotograficznym 😊

Dziękujemy kochanym Przedszkolakom za wyjątkowy rok wspólnej zabawy i nauki oraz wszystkim Rodzicom za uczestnictwo w życiu naszej placówki, pomoc oraz życzliwość.

Życzymy udanych i słonecznych wakacji, pełnych ciekawych przygód, bezpiecznego wypoczynku oraz dobrego humoru!

Do zobaczenia wkrótce!

• Rozstrzygnięcie konkursu "Wiosenne kwiaty, ptaki i inne oznaki"

• 15.06.2020 18:29
        • Z przyjemnością informujemy, że grupowy konkurs plastyczny pt. "Wiosenne kwiaty, ptaki i inne oznaki" został rozstrzygnięty! Pod uwagę wzięto kreatywność i pomysłowość dzieci. Nauczycielki grupy postanowiły przyznać wszystkim uczestnikom konkursu I miejsce doceniając trud włożony w wykonanie prac.

Zwycięzcami zostali: Nikodem, Iga i Krystian, którym wręczono dyplomy, nagrody oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Gratulujemy!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.
          Zdjęcia w albumie fotograficznym:)

• Wysiewanie nasion

• 23.03.2020 15:07
        • 4 marca Jagódki podjęły się stworzenia kącika przyrodniczego w swojej sali. Dzieci mały okazję poczuć się jak prawdziwi ogrodnicy wysiewając rzeżuchę, lubczyk oraz szczypiorek. Z dużym zaangażowaniem wykonywały powierzone zadania, zdobywając wiedzę o niezbędnych warunkach do rozwoju roślin oraz ich pielęgnacji. Przez następne dni dzieci obserwując efekty swojej pracy, czekały na pierwsze kiełkowanie roślin.