• Spotkanie z policjantką u grupie Jeżyków

• 26.09.2022 20:37

• 26.09.2022 r. roku w naszej grupie odbyło się spotkanie z Panią Policjantą. Nasz gość opowiadał nam o bezpieczeństwie na co dzień. Dzieci doskonale radziły sobie odpowiadając na liczne pytania. Policjantka pokazał nam swoje wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby - wzbudziło to wielkie zainteresowanie ze strony dzieci. Na koniec spotkania dzieci podziękowały za cudowne spotkanie wręczając laurkę.
        • Pierwszy Dzień Jesieni.

• 26.09.2022 10:36
        • Dnia 23 września obchodziliśmy Pierwszy Dzień Jesieni. W tym dniu dzieci przyszły ubrane w kolorach typowo jesiennych. W ogrodzie szukaliśmy pierwszych darów Pani Jesieni zebraliśmy cały koszt kasztanów. Odbyły się też zabawy jesienne np. taniec liści.
        • Czytanie na dywanie.

• 25.09.2022 17:22
        • Dziś mieliśmy gościa w naszej grupie mamę Antosia, która przeczytała dziecio kilka opowiadań.
          Piegowate Opowiadania, Opowiadania dla Przedszkolaków. Opowiadania do chichotania. Wszytskie opowiadania autorstwa Renaty Piątkowskiej. Dzieci bardzo uważnie słuchały opowiadań i były nimi zainteresowane. Dziękujemy mamie Antosia i Zapraszamy ponownie do nas.
        • Jeżyki poznają zasady bezpieczeństwa

• 16.09.2022 17:12
        • W drugim tygodniu września dzieci z grupy naszych Jeżyków ozmawiały o bezpieczeństwie na drodze. Przypomniały  sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez ulicę na przejściu dla pieszych, pamiętając o 5 zasadach: zatrzymaj się przed przejściem, spójrz w lewo, spójrz w prawo, spójrz w lewo, jeśli nic nie jedzie, przejdź spokojnie na drugą stronę. Podczas zabaw w grupie dzieci poznały niektóre znaki drogowe. Wykonywały ciekawe prac plastyczne, a także pracowały w swoich nowych książkach! To był wspaniamy tydzień!

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w galerii yes
          smiley