• Tydzień o dinozaurach

• 24.02.2023 13:00
      • W tym tygodniu mówiliśmy z Jagódkami o dinozaurach.

Dzieci dzieliły się swoją ogromną wiedzą na temat historii dinozaurów, mówiły kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Również rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie oglądaliśmy na ten temat film edukacyjny. Dzieci brały udział w doświadczeniu wybuchu wulkanu oraz wykonały pracę plastyczną - swojego własnego dinozaura. Dodatkowo dzieci przyniosły do przedszkola figurki dinozaurów oraz albumy i książki o dinozaurach, aby pokazać je całej grupie.
        Tematyka tego tygodnia bardzo się dzieciom podobała, gdyż wszyscy fascynują się dinozaurami, uwielbiają o nich rozmawiać i bawić się nimi :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!