• Światowy Dzień Owoców i Warzyw

• 24.10.2022 15:05
      • 21 października Jagódki obchodziły Światowy Dzień Owoców i Warzyw.
        Dzieci przyniosły do przedszkola wybrane owoce i warzywa. Najpierw je rozpoznawały, potem nazywały a następnie według określonych cech dzieliły je na zbiory. Jagódki oglądały też krótkie przedstawienie pt. "Wartości warzyw i owoców", podczas którego dowiedziały się dlaczego warto jeść warzywa i owoce oraz co zawierają. Na koniec dzieci próbowały wybranych owoców i warzyw. Arbuz, jabłka i brzoskwinie cieszyły się największą popularnością :)
        Dziękujemy za przyniesione smakołyki Rodzicom: Frania C., Frania Cz., Mieszka, Tosi G., Zosi K., Ingi, Henia, Roberta i Maksa H.!
        Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!!! :)