• Dzień przedszkolaka

• "Wszyscy swoje święto mają,
        tańczą, skaczą i śpiewają
        Przedszkolaki przykład dają,
        I też swoje święto mają, święto mają "
        20 września wszystkie przedszkolaki w całej Polsce obchodziły swoje wyjątkowe święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  W naszym przedszkolu również dzień ten wyglądał inaczej niż zwykle. Było niezwykle kolorowo. Od razu po pysznym śniadanku rozpoczęła się zabawa, były tańce, wspólne zabawy muzyczno – ruchowe i z zabawy z chustą animacyjną. Nie obyło się również bez uroczystego Sto Lat odśpiewanego specjalnie dla Mateusza, który w tym dniu obchodził 6 urodziny.  Na koniec wielkiego świętowania, po słodkim poczęstunku każdy przedszkolak otrzymał „Certyfikat super  przedszkolaka” .Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia zapraszamy do albumu fotograficznego;)
      • Wróć do listy artykułów