• DESZCZOWE CHMURKI

• 16.09.2021 13:06
        • Dzisiaj w przedszkolu grupa IV poznała zjawiska atmosferyczne jakie pojawiają się w Marcu. Przedszkolaki wiedzą już doskonale, że w marcu jak w garncu! I nigdy nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać. Wykonali pracę plastyczną ,,Deszczowe chmurki'', które pięknie prezętują się powieszone w powietrzu.
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w albumie fotograficznym :)
        • DZIEŃ KOBIET

• 16.09.2021 13:06
        • 8 marca obchodzimy międzynarodwoy Dzień Kobiet. Święto to również obchodziła grupa IV. Tego dnia dziewczynki mogły poczuć się wyjątkowo. Wszyscy chłopacy składali życzenia swoim koleżankom, nie obyło się bez drobnych upominków oraz kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmeni.
          Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i kwiaty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w albumie fotograficznym. :)
        • EDUKACJA MATEMATYCZNA

• 16.09.2021 13:07
        • Okres przedszkolny to czas otwierania się ciekawskich, dziecięcych oczu na świat, czas poznawania i doświadczania. Najważniejsze w edukacji matematycznej są osobiste doświadczenia dziecka. Metoda stymulacji jest jedną z czynnościowych metod rozwiązywania zadań, polegająca na stymulowaniu na materiale konkretnym sytuacji w zadaniu. Jest to połączenie zabawy z edukacją matematyczną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć dydaktycznych, które znają Państwo w albumie gotofraficznym :)

• ZABAWA W KUCHARZY

• 01.03.2021 21:33
        • Calem zabawy było utrwalanie nazw zawodów, a przede wszystkim ich wagi  w życiu. Każda praca jest ważna, piekarz pobiera mąkę od rolnika, wypieczone chleby kierowca przewozi w transporcie do sklepów. Dzieci doskonale i łatwo przyswoiły nową wiedze. A tutaj zadanie grupowe zabawa w kucharzy! Sałataka owocowa kontra sałatka warzywna. :)
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.
        • TANGRAMY

• 01.03.2021 21:28
        • Na zajęciach dzieci tworzyły tangramy z figur geometrycznych takich jak trójkąty, romby, prostokąty. Dzieci kreatywnie wymyslały egzotyczne zwierzęta, które następnie odzwierciedliły podczas pracy. Wyobraźnia działała na całego! Powstały papugi, paszcze krokodyla, węże. Wszyscy świetnie się bawili.
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć, które znajdują się w albumie fotograficznym! :)