• Jagódki w teatrze

• 18.03.2024 15:04
        • W dniu 7.02.2024 grupa V wybrała się do Teatru Ludowego na spektakl pt. "Calineczka".
          Jedna z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Kto by pomyślał, że w tak małej, delikatnej i kruchej Calineczce ukryta jest tak wielka siła? Niezwykle ważna opowieść o odwadze bycia sobą, o nieuleganiu modom i trendom, o akceptacji i przyjaźni.
          Spektakl realizowany w ramach projektu „Mali Przewodnicy Zmysłów” jako suma doświadczeń zebranych podczas warsztatów multisensorycznych prowadzonych przez artystów teatralnych dla dzieci. Warsztaty i produkcja skierowana do najmłodszej publiczności Teatru Ludowego, realizowana jako spektakl do doświadczania wszystkimi zmysłami.
          Zapraszam do albumu fotograficznego po więcej zdjęć z tego wydarzenia ;-)
        • Zabawa Karnawałowa

• 18.03.2024 14:48
        • „W karnawale, w karnawale
          Dzieci bawią się wspaniale,
          W karnawale każdy chce
          Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, spidermanów, piratów, strażaków czy policjantów. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.
          Zapraszam do albumu fotograficznego do obejrzenia zdjęć z tego dnia  ;-)

• 18.03.2024 14:44
        • „Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
          Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
          Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
        • Świąteczne zajęcia w bibliotece

• 08.01.2024 15:50
        • W dniu 21.12.2023 nasza grupa wybrała się do pobliskiej bilioteki na warszaty swiąteczne prowadzone przez Panią, która na codzień pracuje w tym miejscu. Dzieci miały okazję do posłuchania książki o światecznych przygotowaniach a następnie rozwiązania quizu dotyczącego treści. Jagódki wykonały także wspóla pracę plastyczną - choinkę z bibuły. Oprócz tematyki światecznej dzieci otrzymały wiele ciekawych informacji na temat działalności biblioteki miejskiej.
          To było bardzo interesujace spotkanie i mamy nadzieję, że nie ostatnie ;-)
        • Wigilia

• 08.01.2024 15:33
        • Jest taki dzień
          Bardzo ciepły, choć grudniowy
          Dzień, zwykły dzień
          W którym gasną wszelkie spory

20 grudnia odbyła się nasza grupowa Wigilia. Podczas uroczystego obiadu złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia oraz słuchaliśmy kolęd. Ten piękny czas w roku celebrowaliśmy przy wspólnym stole tworząc wyjątkową atmosferę.
          Zapraszam do odwiedzenia naszego albumu fotograficznego w celu obejrzenia więcej zdjęć z tego dnia ;-)