• Dotacje od firm

• 11.10.2021 13:36
      • Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Rada Rodziców pragnie przypomnieć iż Rodzice i Opiekunowie mają mozliwość  zorganizowania
        dotacji od firm lub zewnętrznych instutucji (np. w swoim miejscu pracy) na wsparcie dzialaności Naszego Przedszkola. Zgromadzone fundusze moglibyśmy przeznaczyć na projekty edukacyjne w naszej placówce.

Jak wiecie, Przedszkole posiada środki jedynie na podstawowe zajęcia dla naszych Maluchów, a Rada Rodziców chciałaby rozszerzyć program nauczania o dodatkowe warsztaty.

Pomysły lub pytania prosimy kierowac na adres mailowy:

prezydium_przedszkole80@googlegroups.com

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
        Rada Rrodziców