• Wycieczka na Ranczo Artemidy

• 18.06.2021 17:41
      • Na ostatnią wspólną wycieczkę w tym roku grupa Słoneczek wybrała się na Ranczo. Na dzieciaki czekało wiele atrakcji, w których wzięły udział z dużym entuzjazmem. W programie znalazła się przejażdżka bryczką ciągniętą przez kucyka Zefirka, przejazd na koniach Natalce i Maksiu, wizyta w stajni oraz w mini zoo, spacer po skansenie i poznanie wilu straodawnych przedmiotów używanych w domu i w gospodarstwie. Przedszkolaki miały również okazję spróbować zdrowej i zapewniającej wieczną młodość zupy z pokrzyw, a na dodatek mogły podjąć wyzwanie wydojenia krowy. Pobyt zakończyliśmy zjedzeniem kiełbaski z grilla. Wycieczka była dla wszystkich udana co potwierdziły uśmiechnięte buzie Słoneczek.
        Zapraszamy do oglądnięcie relacji w albumie fotograficznycm
    • Nagłówek

• Nagłówek