• Rekrutacja 2020/2021

• WAŻNE INFORMACJE !!!

Zgodnie z treścią rozporządzenia MEN z 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, które brzmi:

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

– Prawo oświatowe, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, o których mowa w art. 158 ust. 1 i 3 tej ustawy, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.

Lista dzieci zakwalifikowanych do Samorządowego Przedszkola nr 80 na rok szkolny 2020/21

zostanie ogłoszona 24 kwietnia 2020 r

na stronie internetowej przedszkola w zakładce "REKRUTACJA 2020/2021"

oraz wywieszona w przedszkolu.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Samorządowego Przedszkola nr 80

są zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka  do przedszkola

w dniach 27.04-8.05.2020.

Będzie to można zrobić od 27 kwietnia elektronicznie logując się na konto dziecka (krakow.formico.pl)

lub przesyłając e-mail do przedszkola na adres podany w ofercie rekrutacyjnej.

Nie jest wymagane żadne określone sformułowanie, tzn. treść wiadomości ma wskazywać,

że rodzic akceptuje wynik rekrutacji i wyraża wolę uczęszczania dziecka np. "akceptuję, zgadzam się".

Uwaga !!!Brak potwierdzenia woli w dniach tj. 27.04-8.05.2020 jest jednoznaczne z rezygnacją  przyjęcia dziecka do naszego przedszkola.

• Drodzy Rodzice!

• Już wiadomo - do Świąt się nie zobaczymy.

Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci i o Was drodzy Rodzice.

Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać.

Przeżywamy teraz wszyscy trudny czas, lecz postaramy się go przejść razem, dla dobra dzieci. Zachęcamy Państwa do wspólnej ZABAWY podczas działań plastycznych, ruchowych, matematycznych, językowych itp. Proponujemy organizację sytuacji edukacyjnych, sprzyjających zacieśnianiu rodzinnych relacji np. podczas konstruowania gier czy wykorzystania gotowych „planszówek”. Przedstawiamy pomysły na wspólne czytanie literatury i tworzenie przez dzieci prac na jej temat, wykonywanie eksperymentów i doświadczeń, a także wspólnych zabaw kulinarnych –wykorzystując przepisy z naszego przedszkolnego kącika kulinarnego lub własne.

Będziemy wdzięczni, jeżeli na bieżąco będą Państwo e-mailowo dzielili się z nami efektami pracy zdalnej. Zapraszamy do dzielenia się sukcesami Waszych pociech. Będziemy na bieżąco zamieszczać na stronie internetowej zdjęcia nadesłane przez Państwa. Nasze Panie nauczycielki, zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, poprzez kontakty zwyczajowo ustalone i przyjęte.

Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania. Zapytajmy wtedy: Na co masz ochotę? Co chcesz teraz robić? Pozwólmy mu wybierać!

PIELĘGNUJMY SZCZEGÓLNIE CZAS RODZICÓW Z DZIECKIEM
             - NIE TYLKO TERAZ – ALE ZAWSZE.

Sekretariat przedszkola pracuje codziennie w godzinach 9.00-14.00.

Ja również pozostaję do Państwa dyspozycji poprzez kontakt e-mail oraz telefoniczny.

Życzę Wszystkim zdrowia i wytrwałości!

Anna Kaczmarczyk-Korzonek - dyrektor przedszkola