• Warsztaty Świąteczne

• 13.04.2022 20:32
        • W dniu 07 kwietnia w grupie "Misiów" odbyły się „Warsztaty Świąteczne” z udziałem dzieci i ich rodziców. Najmłodsze przedszkolaki z entuzjazmem przywitały swoich rodziców wiosennymi piosenkami i zaprosiły do wspólnej zabawy. Szczególną radość sprawiło uczestnikom wspólne wykonanie dekoracji świątecznej techniką decoupagu. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność oraz aktywne włączenie się w przygotowanie świątecznych warsztatów.

Po więcej zdjęć zapraszamy do albumu fotograficznego.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z występu: Warsztaty świąteczne

• Bal Karnawałowy

• 15.03.2022 18:44
        • 17.02.2022r w grupie „MISIE”, odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  pszczółki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

• Dzień Babci i Dziadka

• 26.01.2022 21:44
        • "Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce."

"Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem."

Święto Babci i Dziadka to ważny dla Dziadków i Wnuków dzień. Jest to czas w którym doceniamy wszystko, co Dziadkowie robią dla nas, jak chętnie spędzają z nami czas i jak bardzo nas kochają. Dzieciaki specjalnie by wyrazić swoją wdzięczność i miłość przygotowały wierszyki, piosenki i tańce. Z dużym zaangażowaniem wystąpiły z artystycznym repertuarem i dały z siebie 100%.
          Wraz z dziećmi życzymy wszystkie najlepszego wszystkim Babciom i Dziadkom, i zapraszamy do wspólnego oglądnięcia występu.

• Dzień Ekologa

• 17.01.2022 12:12
        • 17 stycznia w Dzień Ekologa odwiedził naszą grupę Ekoludek. Dzieci dowiedziały się co to znaczy być przyjacielem przyrody i stworzyliśmy Kodeks Ekologa. Wybraliśmy się również na "spacer do lasu", w którym szukaliśmy zwierząt, odpoczywaliśmy i najważniejsze, pozbieraliśmy wszystkie zostawione w nim śmieci. Na koniec każdy stworzył swojego Ekoludka.
          Po więcej zdjęć zapraszamy do albumu fotograficznego.
        • Występ Świąteczny

• 22.12.2021 14:53
        • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Grupa Misiów przygotowała specjalny występ dla Rodziców. Śpiewaliśmy piosenki i graliśmy na instrumentach i w ten sposób spędziliśmy ten przedświątecznyc czas. Wraz z Paniami dzieci ślą życzenia, dużo zdrowia, pomyślności i Wesołych Świąt. Zapraszmy do oglądnięcia filmiku!