• 23.01.2023 15:44
      • 23 stycznia u Jagódek pojawili się wyjątkowi goście - Babcie i Dziadkowie naszych Jagódek :)
        Dzieci z okazji ich święta przygotowały występ. Jagódki pięknie wyrecytowały nauczone wierszyki i zaśpiewały piosenki o swoich kochanych Babciach i Dziadkach.
        W podziękowaniu za ich dobroć i opiekę, dzieci wręczyły gościom wykonane przez siebie upominki oraz laurki. Zwieńczeniem uroczystości były miłe pogawędki przy stole ze słodkimi łakociami :)

Bardzo dziękujemy Rodzicom Martynki, Ingi, Zosi K., Tosi B., Tosi G., Franka B., Franka C. oraz Franka S., którzy włączyli się w organizację poczęstunku!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!