• Dzień Mamy i Dzień Taty

• 19.05.2023 10:47
      • Wyjątkowa uroczystość odbyła się u Jagódek 18 maja. Dzieci przygotowały niespodziankę dla swoich Rodziców z okazji zbliżających się wyjątkowych świąt: Dnia Mamy i Dnia Taty.
        Jagódki, pięknie ubrane, zaprezentowały gościom przedstawienie pt. "Zakupy w supermarkecie". Rodzice podziwiali z dumą program artystyczny w wykonaniu swoich pociech, śmiechu było sporo.
        Jagódki wykonały jeszcze piosenkę "Sto lat dla mamy i taty"  oraz wręczyły Rodzicom własnoręcznie robione laurki. Uwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom: Filipa, Mieszka, Zosi F., Tosi G., Franka Cz., Franka B., Tosi B., Roberta, Zosi K., Henia, Ingi, Martynki, Leona, Franka C., Oli za pomoc w organiazcji poczęstunku!