• Wizyta w Urzędzie Miasta Krakowa

• 31.05.2023 12:25
      • 31 maja Jagódki wraz z Paniami i grupą IV wybrały się na zwiedzanie Urzędu Miasta Krakowa przy placu Wszystkich Świętych 3-4.
        Po "Magicznym Zamku" oprowadzał nas Pan Łukasz Wantuch - radny miasta Krakowa. Wędrowaliśmy długimi korytarzami, z wieloma drzwiami i pięknymi wnętrzami.
        Byliśmy przed gabinetem Prezydenta Jacka Majchrowskiego dyskretnie podsłuchując, czy odbywa jakieś spotkanie:)
        Mieliśmy również okazję spotkać i chwilę porozmawiać z zastępcami Pana Prezydenta: z Panem Andrzejem Kuligiem oraz z Panią Anną Korfel-Jasińską, którzy życzyli nam udanych wakacji i zachęcali, aby wziąć udział w wydarzeniach podczas wakacji odbywających się w naszym mieście.
        W podziękowaniu wręczyliśmy własnoręcznie zrobione laurki a dzieci dostały pamiątkowe złote medale zwiedzania "Magicznego Zamku" i lizaki :)
        Cieszymy się, że mieliśmy okazję zwiedzać pałac Wielopolskich, który od 1864 jest siedzibą władz miasta Krakowa.
        Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!