• Zakończenie projektu "Szlakiem Kopców Krakowskich"

• 06.10.2023 15:54
      • Z radością inforujemy, iż nasza grupa zdobyła wszystkie z cztrech kopców krakowskich - Wandy, Kraka, Kościuszki oraz Piłsudkiego.
        Ostatnią z naszych wycieczek rozpoczęliśmy od spaceru w lesie wolskim, w pięknych okolicznościach przyrody. Następnie nauczyliśmy się wiele nowych rzeczy, m.in. poznaliśmy postać marszała Józefa Piłsudkiego. Po krótkiej lekcji historii, wspieliśmy się na sam szczyt kopca, który okazał się tym najwyższym. Widok z góry zapierał dech w piersiach. Po nie lada wysiłku korzystaliśmy z pięknej pogody na gry i zabawy na łącę tuż pod kopcem. Zwieńczeniem naszego udziału w projekcie wraz z innymi przedszkolami było uroczyste odśpiewanie hymnu oraz otrzymanie dla każdego uczestnika certyfikatu.
        To była wspaniała przygoda móc uczestniczyć w tym projekcie.
        Zapraszam serdecznie do albumu fotogaficznego do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia ;-)