• Akcja "Góra Grosza"

• Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, z różnych form pieczy zastępczej. Zbiórka monet groszowych trwa od 26 października 2020 roku do 31 maja 2021 roku. Wszystkich zachęcamy do gromadzenia groszy i wrzucania ich do skarbonki znajdującej się w szatni.

Koordynator akcji: Julia Świątek (nauczycielka gr. III)

• Podsumowanie akcji Kredkobranie

• Serdecznie dziękujemy za udział w charytatywnej akcji Kredkobranie!

Udało nam się zebrać wielkie pudło pełne przeróżnych artykułów szkolnych, a wśród nich m.in. bloki rysunkowe białe i kolorowe, zeszyty, kleje, plasteliny, kredki ołówkowe i świecowe, pastele, ołówki, flamastry, farby i pędzle. Łącznie 96 sztuk przyborów szkolnych.

Wszystkie dary zostały przeliczone, zapakowane oraz zawiezione do Fundacji Ignatianum.

Mamy nadzieję, że wywołają one uśmiech na twarzach polskich dzieci mieszkających na Kresach.