• Dzień mamy i taty - grupa III "Jagódki"

• "Najlepszym  miejscem pod słońcem na ziemi jest dom, w którym dzieciom dano prawo  dokonywania wyborów mogących przygotować je do odpowiedzialnych decyzji  w przyszłości."

25 maja Jagódki przybyły do przedszkola odświętnie ubrane, po to, by nagrać przedstawienie dla swoich ukochanych rodziców. Dzieci mówiły wierszyki i śpiewały piosenki dokładając do tego wszystkiego taneczne ruchy. Występom towarzyszyło trochę stresu ale także ogrom radości.

Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia przedstawienia.

• Wyniki konkursu fotograficznego "Kraków w moim obiektywie"

• Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego „Kraków w moim obiektywie”. Jury w składzie: Dyrektor Przedszkola Anna Kaczmarczyk-Korzonek oraz organizatorzy: Aleksandra Stasiów i Julia Świątek wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – ex aequo Zofia Z. (gr. III) i Piotr P. (gr. IV)
            II miejsce – ex aequo  Krystian C. (gr. III), Zuzanna Ś. (gr. IV), Patryk Ż. (gr. IV), Krzysztof P. (gr. IV)
            III miejsce ex aequo Aleksander O. (gr. I), Filip K. (gr. I), Zuzanna R. (gr. III), Kacper K. (gr. IV)

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy - nagrody. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce "album fotograficzny". Prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie w szatni naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i ich opiekunom gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:

Aleksandra Stasiów i Julia Świątek

• Warto pamiętać !!!

• Drodzy Rodzice !!!

Dzieci zakaźnie chore lub z gorączką powinny pozostać w domu.

Prosimy nie przyprowadzać dzieci przeziębionych.

Katar to także choroba.

Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia.

Jeżeli dziecko źle się poczuje, natychmiast Państwa o tym powiadomimy,

dlatego prosimy,aby numery Waszych telefonów, którymi dysponujemy,

były na bieżąco aktualizowane.