• Rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”

• Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty nasz Bożonarodzeniowy konkurs. Jury miało niezwykle ciężkie zadanie, ponieważ w konkursie wzięło udział aż 22 przedszkolaków wraz z swoimi Rodzinami.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział oraz wielkie zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim pomysłowości i kreatywności w tworzeniu tych przepięknych arcydzieł. Doceniając Wasz trud i wysiłek, Jury po długich naradach przyznało:

I miejsce - Aleksander - gr. II i Helena - gr. III

II miejsce - Filip gr. IV

III miejsce - Anna gr. III

oraz wyróżnienia: Kuba gr. II, Bernardo gr. V, Matilde gr. II, Jeremiasz gr. I, Kacper gr. V, Zofia gr. II, Nikodem gr. IV, Michał gr. II, Hanna gr. IV, Alicja gr. V, Stanisław gr. V, Leon gr. V, Zofia Z. gr. IV, Maks gr. IV, Natalia gr. III, Wojciech gr. V, Wilhelm gr. V.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w środę w czasie grupowych spotkań wigilijnych. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wszystkich konkursowych prac, które znajdują się w albumie fotograficznym!