• Kampania ROWEROWY MAJ w naszym przedszkolu!

• Szanowni Rodzice!

W dniach od 04.-31.05.2022r chętne dzieci z naszego przedszkola biorą udział w Kampanii Rowerowy Maj. Do wzięcia udziały wystarczą rower lub hulajnoga, oraz zgoda Rodziców na udział. Zgody dostępne w szatni!

Więcej informacji o kampanii znajdą Państwo na stronie: https://rowerowymaj.eu/

Kampania “Rowerowy Maj “ polega na aktywnym podróżowaniu DO przedszkola.

Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą lub na wrotkach oraz przejazd od przystanku autobusowego nie krótszy niż 500 m.

• Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje 2 naklejki: kwadratową do przyklejenia w osobistej książeczce rowerowej i okrągłą do przyklejenia na plakat klasowy.
            • Kampania zakłada rywalizację na trzech poziomach: indywidualnym, grupowym.
            • O wyniku placówki lub klasy/grupy decyduje liczba aktywnych podróży w stosunku do liczby wszystkich uczniów/dzieci w danej placówce lub klasie/grupie.

Trzymamy kciuki za powodzenie w akcji !!!

Rowery, hulajnogi  można zostawiać na placu przedszkolnym. Rowery, hulajnogi prosimy przypinać do ogrodzenia przedszkolnego. P.S. PRZEDSZKOLE NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZOSTAWIONY SPRZĘT W OGRÓDKU

• Dyżur wakacyjny

• Na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu, do przedszkola przyjmowane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy w żaden sposób nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Zgłoszenia na dyżur wakacyjny dla dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 80 odbędą się  w dniach od 09 .05. 2022 r. do 16 .05. 2022 r.

Kartę zapisu należy pobrać ze strony internetowej przedszkola lub z sekretariatu. Wypełnioną kartę   należy złożyć  w sekretariacie przedszkola. Złożenie karty  zapisu jest jednoznaczne z zapisem dziecka na dyżur.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników.

Dzieci z innych przedszkoli, w miarę wolnych miejsc, będzie można zgłaszać
            od 23.05  2022r. od  godz. 8:00  do 27.05 2022 r. do  godz. 16:00.
            Karty zapisu- wypełnione oraz  potwierdzone przez przedszkole macierzyste (pieczątka przedszkola macierzystego) przyjmowane będą wyłącznie w przedszkolu -decyduje kolejność zgłoszeń.  Proszę o dostarczenie do przedszkola tylko wersji papierowej.

Karta zapisu - dyżur - sierpień 2022   -  P80_karta_zapisu_na_dyzur_wakacyjny2022.pdf