• Zdobyliśmy wszystkie 4 Kopce!

• Finał programu „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”

Z ogromną radością informujemy, że dwie najstarsze grupy naszego przedszkola (Jeżyki i Jagódki) z powodzeniem ukończyły projekt edukacyjny „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”, który został objęty Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza.

Celem nadrzędnym projektu było wytworzenie u dzieci więzi z najbliższym środowiskiem, przez poznawanie bogactwa miejsc, w których żyją, pielęgnowanie zwyczajów i obrzędów oraz poznawanie kultury materialnej.

Dzieci podczas wszytskich 4 wycieczek miały możliwość poznania swoich rówieśników, nawiązania nowych relacji oraz wspólnego rozwijania zainteresowań związanych z historia i kulturą naszego pięknego miasta.

Partnerem projektu był Krakowski Oddział Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, organizatorem było Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie.

Zdobryliśmy wszytkie 4 Kopce! Nasze Przedszkolaki każdorazowo były niezwykle dzielne i wytrwałe w drodze na szczyt!