• 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

Wzorem wcześniejszych lat w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.

8 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez naszych przedszkolaków.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z tej uroczystości!

Najlepsza jakość filmu będzie kiedy skopiują Państwo i wkleją poniższy link w okno przeglądarki oraz ustawią jakość (HD/729p)