• 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

     •  

      "Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!

      To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

       

      Wzorem wcześniejszych lat w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. 

      8 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez naszych przedszkolaków.

      Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z tej uroczystości!

       

      Najlepsza jakość filmu będzie kiedy skopiują Państwo i wkleją poniższy link w okno przeglądarki oraz ustawią jakość (HD/729p)

      https://drive.google.com/file/d/1Qvs2wtSps5s4Q8yIX4Y9Sg63w3yYuheK/view

       

     • Zdobyliśmy wszystkie 4 Kopce!

     • Finał programu „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”

       

      Z ogromną radością informujemy, że dwie najstarsze grupy naszego przedszkola (Jeżyki i Jagódki) z powodzeniem ukończyły projekt edukacyjny „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”, który został objęty Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza.

      Celem nadrzędnym projektu było wytworzenie u dzieci więzi z najbliższym środowiskiem, przez poznawanie bogactwa miejsc, w których żyją, pielęgnowanie zwyczajów i obrzędów oraz poznawanie kultury materialnej.

      Dzieci podczas wszytskich 4 wycieczek miały możliwość poznania swoich rówieśników, nawiązania nowych relacji oraz wspólnego rozwijania zainteresowań związanych z historia i kulturą naszego pięknego miasta.

      Partnerem projektu był Krakowski Oddział Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, organizatorem było Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. 

       

      Zdobryliśmy wszytkie 4 Kopce! Nasze Przedszkolaki każdorazowo były niezwykle dzielne i wytrwałe w drodze na szczyt! 

     • Kredkobranie 2023

     •  

      Po raz kolejny nasze przedszkole dołączy od poniedziałku 18.09. 2023 r. do akcji charytatywnej "KREDKOBRANIE". W szatni przedszkola zostanie wystawiona oznakowana plakatem akcji półka, na ktorą można składać nowe przybory szkolne i materiały plastyczne. Akcja potrwa do poniedziałku 25.09.2023r. 

       

      Zbierane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne trafiają do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie i Ukrainie.

      Akcja ma nie tylko charakter pomocowy, ale również edukacyjny i prospołeczny. Jest wyrazem pamięci Polaków z "Macierzy" o naszych rodakach, którzy w wyniku historycznych wydarzeń pozostali poza granicami ówczesnej Polski. Nasza akcja to osobiste doświadczenie wspólnoty, spotkania i pamięci.

       

      Serdecznie dziękujemy!

       

     • Dziękujemy!

     • Pragniemy poinformować, że zdjęcia z tegorocznego pikniku zostały już umieszczone w albumie. Zachęcamy do obejrzenia i jeszcze raz dziękumy za ich wykonanie. 

     • Dzień Dziecka z Radą Rodziców

     • W miniony poniedzialek w ogrodzie przedszkolnym czekała na wszystkich Przedszkolaków nie lada niespodzianka przygotowana przez Radę Rodziców  z okazji ich czwartkowego święta!

     • Dzień otwarty

     •  

      Dyrekcja i nauczyciele serdecznie zapraszają rodziców i dzieci - przyszłych przedszkolaków na Dzień Otwarty, który odbędzie się 6 czerwca od godz. 9.30.

       

     • TERMINARZ REKRUTACJI NA DYŻUR WAKACYJNY- NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

     • 1) 20.03 - 28.03. 2023 r. - składanie Wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny (Załącznik nr 1) przez rodziców dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 80, w godzinach 8.00-16.00 w sekretariacie Przedszkola;

       

      2) 3.04 - 7.04.2023 r. – składanie Wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny (Załącznik nr 1) przez rodziców dzieci z innych przedszkoli, w godzinach 8.00-16.00 w sekretariacie Przedszkola. Wnioski wypełnione, potwierdzone przez przedszkole macierzyste (pieczątka przedszkola macierzystego) przyjmowane będą wyłącznie w przedszkolu - decyduje kolejność zgłoszeń;

       

      3) 19.04.2023 r. – ogłoszenie wyników rekrutacji dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny;

       

      4) 24.04 - 28.04.2023 r. – podpisanie dokumentu Potwierdzenie woli korzystania z Samorządowego Przedszkola nr 80 w okresie dyżuru wakacyjnego- przez wszystkich rodziców. (Załącznik nr 2)

       

      5) 20.07-27.07. 2023 r. – dokonanie wpłaty za dyżur wakacyjny we wskazanej wysokości na rachunek bankowy - przez wszystkich rodziców.

       

      6) UWAGA: Rodzic ma obowiązek poinformowania Dyrektora o rezygnacji z przyznanego miejsca najpóźniej do 20.07.2023 r.

       

      Dane do wpłat:

      Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

      nr rachunku: 22 1020 2892 0000 5402 0590 3283

      tytułem: dyżur wakacyjny – sierpień , przedszkole nr 80, imię i

      nazwisko dziecka

       

      Wszelkie załączniki, regulamin rekrutacji i szczegółowe informacje dostępne w zakładce DYŻUR WAKACYJNY 2023

   • Kontakt

    • Samorządowe Przedszkole Nr 80 w Krakowie
    • (12) 421-57-23
    • ulica Kotlarska 5a
     31-539 Kraków
     31-539 Kraków
     Poland
    • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
     Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
     Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
     Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń
     Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 15:00
   • Logowanie