• Wesołych Świąt!

•

Święta Bożego Narodzenia to czas nadzieji, radości i milości. Czas pełen przemyśleń oraz podsumowań. Niech te dniu upłyną Państwu pod znakiem optymizmu i spotkań w gronie najbliższych.

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

•

Muzeum Krakowa zaprasza na rozdanie nagród w 81. Konkursie Szopek Krakowskich, w którym wzięliśmy w tym roku udział!

Podsumowanie konkursu odbędzie się w niedzielę 17 grudnia 2023 r. o godz. 14:00

na sali Miedzianej w Pałacu Krzysztofory!

Serdecznie zapraszamy!

• HO! HO! HO!

• Mikołaj i Elfy donoszą, że od poniedziałku startuje nasz coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy!

Serdecznie zapraszamy :)

• 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

•

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

Wzorem wcześniejszych lat w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.

8 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez naszych przedszkolaków.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z tej uroczystości!

Najlepsza jakość filmu będzie kiedy skopiują Państwo i wkleją poniższy link w okno przeglądarki oraz ustawią jakość (HD/729p)

• Zdobyliśmy wszystkie 4 Kopce!

• Finał programu „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”

Z ogromną radością informujemy, że dwie najstarsze grupy naszego przedszkola (Jeżyki i Jagódki) z powodzeniem ukończyły projekt edukacyjny „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”, który został objęty Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza.

Celem nadrzędnym projektu było wytworzenie u dzieci więzi z najbliższym środowiskiem, przez poznawanie bogactwa miejsc, w których żyją, pielęgnowanie zwyczajów i obrzędów oraz poznawanie kultury materialnej.

Dzieci podczas wszytskich 4 wycieczek miały możliwość poznania swoich rówieśników, nawiązania nowych relacji oraz wspólnego rozwijania zainteresowań związanych z historia i kulturą naszego pięknego miasta.

Partnerem projektu był Krakowski Oddział Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, organizatorem było Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie.

Zdobryliśmy wszytkie 4 Kopce! Nasze Przedszkolaki każdorazowo były niezwykle dzielne i wytrwałe w drodze na szczyt!

• Kredkobranie 2023

•

Po raz kolejny nasze przedszkole dołączy od poniedziałku 18.09. 2023 r. do akcji charytatywnej "KREDKOBRANIE". W szatni przedszkola zostanie wystawiona oznakowana plakatem akcji półka, na ktorą można składać nowe przybory szkolne i materiały plastyczne. Akcja potrwa do poniedziałku 25.09.2023r.

Zbierane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne trafiają do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie i Ukrainie.

Akcja ma nie tylko charakter pomocowy, ale również edukacyjny i prospołeczny. Jest wyrazem pamięci Polaków z "Macierzy" o naszych rodakach, którzy w wyniku historycznych wydarzeń pozostali poza granicami ówczesnej Polski. Nasza akcja to osobiste doświadczenie wspólnoty, spotkania i pamięci.

Serdecznie dziękujemy!

• Dziękujemy!

• Pragniemy poinformować, że zdjęcia z tegorocznego pikniku zostały już umieszczone w albumie. Zachęcamy do obejrzenia i jeszcze raz dziękumy za ich wykonanie.

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń