• Wielkanoc

• 13.04.2021 19:07
      • Na okres Wielkanocy proponuję dzieciom śliczną historyjkę o Śwince Peppie, oczekującej na wielkanocnego króliczka, który ukrywa w ogrodzie czekoladowe jajka. "Easter Bunny" to właśnie wielkanocny króliczek, na ktorego przybycie czekają przyjaciele Peppy. Polecam obejrzeć dwa razy dla utrwalenia słówek i zwrotów wypowiadanych z doskonałym brytyjskim akcentem. Mam nadzieję, że wszystko zrozumiecie. Easter ( ister) to po angielsku Wielkanoc. W tym czasie na Wyspach Brytyjskich, oprócz dzielenia się radością ze Zmartwychwstania Jezusa, dzieci bawią się właśnie tak, jak na filmie. Przesyłam Wam link do bajki. Happy Easter Time! Pozdrowienia od pani Basi!  https://youtu.be/PrNI1m5jBC4.