• Dzień Babci i Dziadka

• 23.01.2022 13:36

• Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadek jest najukochańszym Dziadkiem na świecie.  Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa. W styczniu wszystkie dzieci pragną  powiedzieć  dziadkom" dziękuję " za zabawy, słodycze , dobre rady  i cudowny czas. Święto Babci i Dziadka obchodzone 21 i 22 stycznia, to jedne z najpiękniejszych świąt obchodzonych w przedszkolu. Przepełnione jest bowiem wielką miłością ;)  Z myślią o swoich dziadkach "Piraci"  przygotowały i  nagarły krótki program artystyczny.Dzieci prezentowały wiersze, piosenki o babci , dziadku , tańczyły i jak co roku z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przygotowały upominiki .
        Wszystkim dziadkom z okazji ich święta  przesyłamy moc wirtualnych uścisków i całusów;)
        Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w albumie fotograficznym i obejrzenia programu artystycznego pod  podanym poniżej  linkiem ;)

• Wróć do listy artykułów