• 23.01.2023 15:44
        • 23 stycznia u Jagódek pojawili się wyjątkowi goście - Babcie i Dziadkowie naszych Jagódek :)
          Dzieci z okazji ich święta przygotowały występ. Jagódki pięknie wyrecytowały nauczone wierszyki i zaśpiewały piosenki o swoich kochanych Babciach i Dziadkach.
          W podziękowaniu za ich dobroć i opiekę, dzieci wręczyły gościom wykonane przez siebie upominki oraz laurki. Zwieńczeniem uroczystości były miłe pogawędki przy stole ze słodkimi łakociami :)

Bardzo dziękujemy Rodzicom Martynki, Ingi, Zosi K., Tosi B., Tosi G., Franka B., Franka C. oraz Franka S., którzy włączyli się w organizację poczęstunku!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!
        • Tydzień o leśnych zwierzętach

• 13.01.2023 15:37
        • Jagódki w drugim tygodniu stycznia mówiły o leśnych zwierzętach.
          Dzieci dowiedziały się, jakie zwierzęta zapadają w sen zimowy, jakie ptaki zimują w Polsce oraz czym możemy dokarmiać zwierzęta zimą.
          Jagódki, oglądając film edukacyjny, poznały pracę leśniczego, czym się zajmuje, jak opiekuje się zwierzętami zimą.

Dzieci miały za zadanie przygotować kilka ciekawych informacji o wylosowanym zwierzęciu (m.in. niedźwiedziu, zającu, wilku, sarnie, borsuku, sikorce, gilu, sójce) i narysować je. Jagódki pięknie zaprezentowały na forum grupy wykonane zadania.
          Wielkie brawa należą się dzieciom, które przygotowały zadanie i podzieliły się nim z innymi: Oli, Indze, Tosi G., Zosi K., Helence, Tosi B., Zosi F., Heniowi, Leonowi, Filipowi, Frankowi C., Julkowi, Mieszkowi, Frankowi B., Frankowi S., Frankowi Cz., Maksowi H., Robertowi i Duy.
          Jesteśmy dumni z naszych Jagódek :)

Dzieci wykonały również pracę plastyczną pt. Geometryczny karmnik zimą, ćwicząc przy okazji precyzyjne wycinanie po linii, które można podziwiać na naszej tablicy w szatni.
          Na koniec tygodnia Jagódki wybrały się do naszego ogrodu, aby dokarmić ptaki. Dzieciom sprawiło to ogromną radość, kiedy mogły wrzucić do karmników ziarenka, ponieważ wiedziały, że dzięki temu ptaki przetrwają zimę :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!
        • Jagódki przygotowują się do odwiedzin Mikołaja

• 08.12.2022 13:38
        • Grudzień już nastał a Jagódki pracowicie przygotowują się do spotkania z Mikołajem...

Dzieci przyozdobiły wspólnie choinkę w swojej sali, w której zaczyna pojawiać się coraz więcej dekoracji świątecznych. Jagódki, chcąc miło przyjąć długo wyczekiwanego gościa, przygotowują dla niego występ. Codziennie chętnie ćwiczą piosenki oraz taniec, aby jak najlepiej wystąpić.

Niecierpliwie odliczamy dni, oczekując pojawienia się Mikołaja w naszym przedszkolu :)
        • Wyróżnienie Mieszka w konkursie plastycznym "Portret rodzinny w kolorach"

• 08.12.2022 13:29
        • Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Mieszko dostał wyróżnienie w konkursie plastycznym "Portret rodzinny w kolorach" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”.

5 grudnia w Urzędzie Miasta Krakowa na Sali Obrad podczas spotkania laureatów wręczono uroczyście Mieszkowi dyplom oraz nagrodę.

Cieszymy się bardzo z sukcesu Mieszka, jeszcze raz gratulujemy i liczymy, że Mieszko będzie rozwijał swój talent plastyczny!
        • Obchody Święta Niepodległości

• 10.11.2022 17:03
        • "Już przed laty okrzyknięto
          w listopadzie ważne święto.
          11-sty dzień miesiąca,
          niesie z sobą dużo słońca,
          bo to bardzo ważna data
          i dla Polski i dla świata.
          Przedszkolaki pamiętają,
          całą Polskę pozdrawiają!"

Jagódki z okazji Święta Niepodległości przygotowały piękny występ.
          Dzieci ubrane elegancko odśpiewały z należytym szacunkiem hymn Polski - Mazurka Dąbrowskiego, wyrecytowały "Katechizm polskiego dziecka" oraz wiersz "Ziemia rodzinna" autorstwa Władysława Bełzy, a także zaśpiewały patriotyczną pieśń "My, Pierwsza Brygada".
          Te patriotyczne obchody najważniejszego dla naszego kraju święta były dla dzieci prawdziwą lekcją historii.
          Zapraszamy do obejrzenia pięknych zdjęć oraz nagrania występu!