Za nami kolejna edycja największej w Polsce kampanii " Rowerowy Maj" promującej zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. W tym roku nasze przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wybierały aktywną drogę do przedszkola. W ramach podsumowania akcji dzieci otrzymały pamiątkowe nagrody za swój wysiłek i wytrwałość. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy rodzicom za wspieranie swoich pociech w codziennej aktywności.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w albumie fotograficznym ;)