Grupa V "Misie"
Pożegnanie przedszkola
- 25.06.2026 08:09
12 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinnym połączony z uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2025/26r. , podczas którego przedszkolaki zaprosiły wszystkich zgormadzonych gości do wspólnej podróży. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowały przedstawienie pt. Morskie Opowieści, w którym zabrali nas w różne ciekawe miejsca pełne syren, marynarzy, meduz , koników morskich. Były hawajskie tańce, wzruszający śpiew , taniec syren, meduz , koników morskich, pełen energii układ taneczny marynarzy, wesołe "czyszczenie pokładu". Dzieci zabrały nas w wakacyjną podróż, po której niebawem nastąpi wpłynięcie do jeszcze nieznanego portu - do nowego etapu, którym jest nauka w szkole. Po części artystycznej nastąpiło pożegnanie 6 latków. Przedszkolaki otrzymały zawieszki absolwentów, dyplomy ukończenia przedszkola, pamiątkowe książki. Następnie wszyscy udali się do ogrodu przedszkolnego, który zamienił się w morską krainę do wspólnego świętowania, uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych specjalnie na Piknik Rodzinny.
Kochane Misie ! Życzymy Wam "wiatru w żagle", powodzenia w szkole, prawdziwych przyjaciół i abyście się nigdy nie zmieniali i zawsze byli sobą.- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły