• Międzynarodowy  Dzień Książki
        • Międzynarodowy Dzień Książki

• 31.03.2020 16:11
        • Szanowni Rodzice! Drogie Przedszkolaki!

Być może teraz się nudzicie, a może wręcz przeciwnie – macie głowy pełne pomysłów, bo nuda często budzi kreatywność J

Wkrótce, 02.04.2020, będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto to istnieje już od 1967 roku. Pomyślałam, że z tej okazji moglibyśmy zrobić coś wspólnie. W tych wyjątkowych okolicznościach stworzylibyśmy wspaniałą biblioteczkę. Pozwólcie dzieciom wybrać ulubioną bajkę i nagrajcie ją. Bajkę może czytać mama albo tata. Każde z nagrań znajdzie się w zakładce „Inspiracje dla dzieci i rodziców”, do której będziemy mogli sięgnąć w dowolnym momencie po wybraną pozycję. Pierwsze nagranie już jest! Bajkę wybrała moja córka. Zapraszam do wysłuchania lektury pt. „Zuzia uczy się jeździć na rowerze” L. Schneider. Materiały można wysyłać od dziś do 10.04.2020 na mój adres: katarzyna.miskowiec@op.pl. Dla chętnych Rodziców dołączam także artykuł o roli ojca w edukacji czytelniczej dziecka.

Życzę Państwu zdrowia i cierpliwości. Przenieśmy się na chwilę do świata dziecka i świata bajki. Tam wszystko może się zdarzyć.

Katarzyna Miśkowiec

logopeda