• Serdecznie dziękujemy:

Wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w akcję zbiórki rzeczy dla Lwowa!

W imieniu dzieci i nauczycieli gr. 4 i 5 pragniemy podziękować Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu alfabetu magnetycznego

Mamie Kai, Mamie Igi, Mamie Zosi Z., Mamie Tosi G., Mamie Zuzi, Mamie Zosi F. oraz Rodzicom Nikodema z gr. IV za przyniesione książki oraz zabawki:)

Tacie Józia, Mamie Igi, Mamie Zosi Z., Tacie Maksa C., Mamie Zosi F., Tacie Nikodema oraz Mamie Ali z gr. IV za poranne czytanie dzieciom :)

Rodzicom Wesołych Brzdąców za pomoc w organizacji Dnia Kuchni Francuskiej :)

Mamie Jasia S. z gr. III za przepiekne kolorowe tapety,

które zostaną wykorzystane do prac plastycznych :)

Mamie Karolinki oraz Mamie Ani z gr. III za zabawki :)

Mamie Zosi K., Mamie Julka, Rodzicom  Zosi M., Mamie Natalki M. Mamie Michasi z gr. III za poranne czytanie na dywanie :)

Wszystkim Rodzicom za słodki poczęstunek z okazji Dnia Przedszkolaka :)

Mamie Kajtusia z gr. III za kolorowe kubki i słomki plastikowe oraz papierowe talerzyki :)

Naszym absolwentom Leonowi i Mikołajowi za zabawki :)

Serdecznie dziękujemy:

Mamie Mai  z gr. V za nieocenione wsparcie , dbałość o finansowe zbiórki grupy ;)

Mamie Maksimy  z gr. V za piękny domek dla lalek ;)

Mamie Mateusza, mamie Alicji Z. , mamie Bernardo  z gr. V za piękne zabawki ;)

Mamie Leona, mamie Kacpra M, mamie Wojtka, mamie Maksimy z gr. V za przygotowanie ozdób Bożonarodzeniowych na przedszkolny Kiermasz Świąteczny ;)

Dla wszystkich rodziców,  za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku na obiad wigilijny.

grupa  "Piraci"

Serdeczne podziękowania:

Dla Mamy Leonarda za przeprowadzenie cudownych warsztatów stomatologicznych dla naszych Jeżyków.

Dla Rodziców Filipa K. i Edwarda za przekazane zabawki, książki i materiały dydaktyczne.

Dla Rodziców Wilhelma za ozdoby jesienne i świąteczne, dzięki którym nasza sala stała się jeszcze piękniejsza.  Za materiały do tworzenia kreatywnych ozdób i zapas „złotego” mydła, które bardzo przypadło do gustu naszym podopiecznym.

Dla Rodziców Mileny i Michała za przekazane dla grupy ryze papieru.

Dla Taty Gustawa za dbałość o finansowe zbiórki grupy.

Dla Taty Edwarda za pomoc w rozładunku i wnoszeniu mebli przedszkolnych.

Dla wszystkich Rodziców, którzy tak aktywnie włączyli się w akcję czytania na dywanie. Dziękujemy Mamie Mileny, Zosi, Liwii, Wilhelma, Adama, Leonarda, Beniamina, Olka

i Kuby.

Dla wszystkich Rodziców za wspaniałą atmosferę wspólnych działań i wspomaganie organizacji życia grupy.

Grupa „Jeżyki”