• Dzień Przedszkolaka

• 27.11.2022 11:45
        • Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka." Dzień Przedszkolaka" w grupie
          Mali Odkrywcy upłyną pod znakiem dużej ilości zabawy i ruchu.
        • Pani Jesień

• 27.11.2022 11:49
        • W piątek 23.09.2022r. przedszkolaki przywitały kolejną porę roku – jesień.
          Mali Odkrywcy gościli Panią Jesień, poznały dary jesieni, utrwaliły sobie wiadomości o tej pięknej porze roku. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich grach i zabawach.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• 27.11.2022 11:30
        • 15 września w naszej grupie ,obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci poznały historię Vashti, bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa Wszystkie zabawy w tym dniu były skoncentrowane wokół tematyki „kropkowej”.

• Bal Karnawałowy

• 15.03.2022 18:44
        • 17.02.2022r w grupie „MISIE”, odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  pszczółki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

• Dzień Babci i Dziadka

• 26.01.2022 21:44
        • "Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce."

"Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem."

Święto Babci i Dziadka to ważny dla Dziadków i Wnuków dzień. Jest to czas w którym doceniamy wszystko, co Dziadkowie robią dla nas, jak chętnie spędzają z nami czas i jak bardzo nas kochają. Dzieciaki specjalnie by wyrazić swoją wdzięczność i miłość przygotowały wierszyki, piosenki i tańce. Z dużym zaangażowaniem wystąpiły z artystycznym repertuarem i dały z siebie 100%.
          Wraz z dziećmi życzymy wszystkie najlepszego wszystkim Babciom i Dziadkom, i zapraszamy do wspólnego oglądnięcia występu.