• Dziękuję

• 30.01.2024 21:21
        • Drodzy Rodzice i Kochane Jeżyki!heart

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, który wypełniony był uśmiechem, ciepłem i radością. Dziękuję za zaangażowanie i ogromne serce! Za każde miłe słowo, wsparcie i miło spędzony każdy dzień! JESTEŚCIE WIELCY! Życzę Wam wszystkim ogromu zdrowia i niegasnącego optymizmu!
          Do miłego zobaczenia!heartheartheart

Zdjęcia z najcudowniejszego pożegnania do zobaczenia w albumie!
        • Przedszkolaki szlakiem Krakowskich Kopców

• 03.10.2023 20:27
        • No i stało się!

Nasze dzielne Jeżyki zdobyły czwarty-ostatni kopiec krakowski- Kopiec Piłsudskiego!

Po zdobyciu kopca dzieci miały okazję do podziwiania pięknych widoków na okoliczne miejscowości. Powrotna droga prowadziła szlakiem przez Las Wolski. Nie mogło więc zabraknąć obserwacji przyrodniczych, odkrywania tajemnic lasu i podziwiania piękna polskiej jesieni.

To był wspaniały projekt heart

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w galerii
        • Dzień Przedszkolaka w grupie Jeżyków

• 21.09.2023 14:23
        • Nie każdy wie, że wszystkie przedszkolaki mają swoje święto ustanowione przez Sejm RP. To Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Co więcej, powstała nawet piosenka na ich cześć, czyli hymn przedszkolaków. Dzień Przedszkolaka świętowany jest w każdym przedszkolu.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki pokonywały tor przeszków, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz bawiły się na "magicznym dywanie". Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec był nawet czas na wspóny poczęstunek przygotowany przez Rodziców (za co bardzo dziękujemy) i drobny upominek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii smiley
        • Zdobyliśmy drugi kopiec krakowski - Kopiec Kościuszki

• 19.09.2023 21:28
        •  W ramach realizacji miejskiego projektu "Szlakiem Kopców Krakowskich" pojechaliśmy na Kopiec Kościuszki.  Tam odzwiedziliśmy Muzeum Kościuszkowskie, gdzie braliśmy czynny udział w wystawie "Kościuszko- bohater wciąż potrzebny". Dowiedzieliśmy się kim był Tadeusz Kościuszko , a także usłyszeliśmy dużo ciekawostek dotyczących jego życia. Pomimo deszczowej pogody nasze Jeżyki były bardzo dzielne i wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych!

A już za tydzień Kopiec Kraka! - trzymamy kciuki za lepszą pogodę!yes

Zaprszamy do śledzenia zdjęć w galerii.
        • Witamy w nowym roku przedszkolnym!

• 04.09.2023 19:15
        • DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE!

Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA  NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z KAŻDEGO WSPÓLNEGO DNIA, Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z DZIECKIEM…

Zapraszamy do wspólnego dzialania, do czynnego udziału w  ważnych wydarzeniach w naszym przedszkolu. Jesteśmy otwarci na zmiany, słuchamy uważnie sugestii z Państwa strony. Zawsze chętnie korzystamy z ciekawych pomysłów!

smiley