• 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

• 14.11.2022 17:21
      • "Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
        To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

11 Listopada 1918 r. to dzień szczególny dla Polaków. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała wolność.  Pragnąc uczcić  104  rocznicę   odzyskania przez Polskę niepodległości ,  dzieci z wszystkich grup przygotowały program artystyczny.  który miał na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.  Przedszkole w tym dniu  przybrało biało - czerwone barwy , a w salach i na korytarzu dominowały polskie symbole narodowe. Dzieci swoją postawą,  piosenkami,  i tańcem  udowodnili, że są młodymi patriotami, bo " Polska to moja Ojczyzna"
        Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w albumie fotograficznym i nagranego przedstawienia pod linkiem zamieszczonym na głównej stronie internetowej przedszkola.