• Odwiedziny św. Mikołaja

• 23.12.2022 16:32
      • "Jak dobrze wiecie,
        Święty Mikołaj chodzi po świecie.
        Dźwiga swój worek niezmordowanie
        i każde dziecko prezent dostanie.
        A kiedy rozda już prezenty,
        wraca do nieba uśmiechnięty”

W tym roku już 9 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko Mikołaj ;) , któremu towarzyszył bardzo zabawny Elf ;)   "Misie "  już od samego rana wyczekiwały "wyjatkowego gościa", dla którego przygotowały piosenkę i drobny upominek, a Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi  prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
        Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w albumie fotograficznym ;)