• Walentynkowy zawrót głowy :)

• 15.02.2022 16:22
      • W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego
        Nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości.
        Mamy dzisiaj Walentynki, świeto chłopca i dziewczynki.

Niewątpliwie Walentynki zajmują bardzo ważne miejsce w kalendarzu naszych przedszkolnych imprez i uroczystości.  Dlatego też 14 lutego jak co roku obchodziliśmy w naszej grupie "Walentynkowy zawrót głowy", czyli bardzo wyjątkowy dzień miłości i przyjaźni. Wesołe Brzdące wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, liczyły kolorowe serduszka, a nawet próbowały narysować serce z zamkniętymi oczami.
        Nie zabrakło także zabaw muzyczno - ruchowych, takich jak : "Taniec przyklejaniec", "Mam serduszko", "Ja Cię pocałuję".  Na koniec nasze Brzdące przygotowały przepiękne serduszkowe drzewa - upominki dla najukochańszych osób, czyli swoich Rodziców :)