• Wycieczka do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

• 26.11.2021 21:20
      • 26 listopada wybraliśmy się do Muzeum Inżynierii Miejskiej na ul. Wawrzyńca 15 w Krakowie na zorganizowane warsztaty budowania z dużych klocków w strefie kreatywności.
        Jagódki uczestniczyły w zajęciach budowania z dużych klocków wymarzonego miasta. Dzieci miały pełno pomysłów, ich wyobraźnia nie miała granic. Zamieniły sie w małych inżynierów i w zespołach wzięły się z dużym zaanagażowaniem do pracy. Wybudowali domy, bloki, parki z ławkami i fontannami oraz place zabaw. Potem dzieci podziwiały efekty swojej pracy.
        Następnie oglądaliśmy wystawę zabytkowych tramwajów. Do dwóch z nich można było wejść do środka, usiąść na drewnianych siedzeniach, poczuć się jak pasażer lub nawet jak motorniczy. Najbardziej spodobał się dzieciom tramwaj konny, który zachwycił swoim wyglądem.
        Pomimo brzydkiej pogody wyjście było bardzo udane a dzieci wróciły do przedszkola bardzo zadowolone.
        Dziękujemy za zorganizowanie wyjścia Mamie Zosi Z. oraz Mamie Kai za pomoc w opiece nad dziećmi!
        Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym :)