• Warsztaty literacko - plastyczne

• 25.10.2022 22:37
      •                                "W dawnych czasach, w dawnych wiekach

Przywędrował smok z daleka.

Na Wawelu, tuż nad Wisłą

Znalazł sobie legowisko."

17 i 25 października w naszej grupie przedszkolnej odbyły się warsztaty literacko - plastyczne, podczas których "Wesołe Brzdące" poznały "Legendę o Smoku Wawelskim" oraz "Legendę o królu Kraku". Po wysłuchaniu legend, zainspirowane historiami dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne.

Na zakończenie warsztatów odbyły się zabawy ruchowe, które w niezwykle aktywizujący sposób pobudziły przedszkolaków do dalszych aktywności.

Zapraszamy do śledzenia zdjęć zamieszczonych w albumie fotograficznym :) Życzymy miłego oglądania! :)