• Warsztaty przyrodnicze pt. "Żywa lekcja przyrody"

• 25.10.2022 18:39
      • 19 października 2022 r. w naszym przedszkolu odwiedzili nas wspaniali goście:
        - berneński pies pasterski,
        - żółw pustynny,
        - skuns zwyczajny.

W ten sposób dzieci mogły na żywo zobaczyć poszczególne gatunki zwierząt, dowiedzieć się wielu cennych informacji z zakresu zoologii oraz zgłębić poznaną wiedzę. Bezpośrednia interakcja ze zwierzętami pozwoliła na łatwiejsze przyswojenie wiedzy na ich temat. Dodatkową atrakcją dla dzieci był fakt, iż niespodziewanie "dotarł" jeszcze jeden gość - pyton królewski.

Warsztaty odbyły się oczywiscie pod nadzorem opiekuna oraz nauczycieli. Bardzo serdecznie dziękujęmy za możliwość uczestnictwa w jakże cennych warsztatach.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w zakładce album fotograficzny. Życzymy miłego oglądania! :)