• 24.01.2023 18:47
      • Bardzo Was doceniamy i bardzo szanujemy,
        A dzisiaj po prostu bardzo Wam dziękujemy.
        Za to, że jesteście, za to, że wspieracie,
        za to, że po prostu bardzo nas kochacie!
        Z Wami nie jest straszny świat,
        Babciu i Dziadku żyjcie nam sto lat!!

24 stycznia Wesołe Brzdące z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność.

Dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom laurkę oraz upominek. Po części artystycznej dzieci spędziły czas z Babciami i Dziadkami przy stole z przysmakami.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków! 🧡🧡🧡

Bardzo dziękujęmy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację owego święta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!