• Witaj wiosno! - przedstawienie wiosenne

• 10.05.2023 22:32
      • "Przyszła do nas piękna wiosna
        Wielką radość nam przyniosła.
        Najpierw zawiał ciepły wietrzyk,
        potem z chmurki mokry deszczyk".

10 maja dzieci zaprosiły Rodziców na występ artystyczny z okazji "Powitania wiosny".

Dzieci wygłosiły swoje role oraz zaśpiewały wiele piosenek o tematyce wiosennej m.in. "Wołanie wiosny", "Idzie wiosna", "Maszeruje wiosna", "Nareszcie wiosna". Dzieci wykazały się umiejętnościami nie tylko recytatorsko - wokalnymi, ale także tanecznymi prezentując taniec "kwiatów i motyli".
        Inscenizacja bardzo spodobała się zaproszonym gościom, więc występ pociech nagrodzili gromkimi brawami.

Spędzone razem niezapomniane chwile umilił przygotowany poczęstunek.

Zapraszamy do śledzenia zdjęć z tego wydarzenia, które znajdują się w albumie fotograficznym! :))