• Zabawa Karnawałowa

• „W karnawale, w karnawale
        Dzieci bawią się wspaniale,
        W karnawale każdy chce
        Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, spidermanów, piratów, strażaków czy policjantów. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.
        Zapraszam do albumu fotograficznego do obejrzenia zdjęć z tego dnia  ;-)