• 26.11.2021 13:36
        • Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Następnie przeczytano dzieciom książeczkę o "Przygodach Kubusia Puchatka". Dzieci słuchały z zainteresowaniem i z chęcią odpowiadały na pytania.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta i wykonały prace plastyczne. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce.

Dziękujemy także naszemu Misiowemu przyjacielowi (Pani Agnieszce), który odwiedził nas wczoraj z okazji swojego święta!heart

Zapraszamy do albumu!

• Pasowanie na przedszkolaka!

• 20.11.2021 16:30
        • Dzień 19 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich i ich rodziców smiley. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich "Misiów” i "Jeżyków" oraz Pani Dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie złozyły uroczystą przysięgę i za dotknięciem czarodziejskiej kredki zostały włączone do grona przedszkolaków.

To był wspaniały dzień! heart

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w albumie.

• Poznajemy kolejną cyfrę

• 14.11.2021 18:31
        • Nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. W przypadku matematyki tym pierwszym krokiem będzie nauka cyfr i liczb :) Jeżyki poznały kolejną cyfrę, tym razem przyszedł czas na 2!

Zaprszamy do śledzenia relacji w albumie.