• 16.09.2021 13:04
        • 1 czerwiec to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszym przedszkolu. W grupie IV ten dzień obfitował w wiele atrakcji: wspólne zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, poczęstunek, tworzenie zwierzątek z balonów 🙂 Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dniu Dziecka... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, które znajdą państwo w albumie fotograficznym!
        • DZIEŃ MAMY I TATY

• 16.09.2021 13:05
        • Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Grupa IV ,,Piraci", pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane portrety swoich ukochanych rodziców.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku w wykonaniu grupy IV. :)

• DESZCZOWE CHMURKI

• 16.09.2021 13:06
        • Dzisiaj w przedszkolu grupa IV poznała zjawiska atmosferyczne jakie pojawiają się w Marcu. Przedszkolaki wiedzą już doskonale, że w marcu jak w garncu! I nigdy nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać. Wykonali pracę plastyczną ,,Deszczowe chmurki'', które pięknie prezętują się powieszone w powietrzu.
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w albumie fotograficznym :)
        • DZIEŃ KOBIET

• 16.09.2021 13:06
        • 8 marca obchodzimy międzynarodwoy Dzień Kobiet. Święto to również obchodziła grupa IV. Tego dnia dziewczynki mogły poczuć się wyjątkowo. Wszyscy chłopacy składali życzenia swoim koleżankom, nie obyło się bez drobnych upominków oraz kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmeni.
          Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i kwiaty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w albumie fotograficznym. :)
        • EDUKACJA MATEMATYCZNA

• 16.09.2021 13:07
        • Okres przedszkolny to czas otwierania się ciekawskich, dziecięcych oczu na świat, czas poznawania i doświadczania. Najważniejsze w edukacji matematycznej są osobiste doświadczenia dziecka. Metoda stymulacji jest jedną z czynnościowych metod rozwiązywania zadań, polegająca na stymulowaniu na materiale konkretnym sytuacji w zadaniu. Jest to połączenie zabawy z edukacją matematyczną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć dydaktycznych, które znają Państwo w albumie gotofraficznym :)