• Wigilia

• 10.01.2023 14:07
        • Okres Świąt Bożego Narodzenia jest bez wątpienia czasem wyjątkowym, pełnym serdeczności, radości i ciepła. Aby przybliżyć dzieciom ten czas, zorganizowaliśmy wspólny świąteczny obiad. Przy kolędach wspólnie spożywaliśmy posiłek oraz śpiewaliśmy kolędy i pastorałki.

• Wizyta Św. Mikołaja

• 10.01.2023 14:05
        • 9 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość.
          Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek,
          a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ.

Dzieci przywitały się z niezwykłym gościem i zaprezentowały piosenkę przygotowaną specjalnie dla Niego.
          Mikołaj był zachwycony i rozdał wszystkim dzieciom prezenty.

• Pasowanie

• 10.01.2023 14:05
        • 25 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.
          Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.
          Były więc, wierszyki, piosenki i tańce.

• 27.11.2022 11:45
        • Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka." Dzień Przedszkolaka" w grupie
          Mali Odkrywcy upłyną pod znakiem dużej ilości zabawy i ruchu.
        • Pani Jesień

• 27.11.2022 11:49
        • W piątek 23.09.2022r. przedszkolaki przywitały kolejną porę roku – jesień.
          Mali Odkrywcy gościli Panią Jesień, poznały dary jesieni, utrwaliły sobie wiadomości o tej pięknej porze roku. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich grach i zabawach.