• Dzień Drzewa

• 18.10.2021 16:10
        • Grupa Misiów obchodziła Dzień Drzewa poznając różne gatunki drzew i ich owoce, ucząc się o budowie drzewa i naśladując poszczególne części w zabawach ruchowych. Wspólnie dekorowaliśmy także jesiennymi, kolorowymi liśćmi nasze grupowe drzewo. A największą atrakcją było przybycie do naszej grupy Pani Jesieni, która przyniosła ze sobą różne dary. Przedszkolaki za pomocą zmysłu dotyku odgadywały jakie skarby znajdowały się w koszyku. Dzień zakończyliśmy nauką piosenki o Jesieni.

• Projekt "Europa i Ja"

• 10.10.2021 15:28
        • Grupa Misie bierze udział w Projekcie Eropja i ja, w ramach którego pozna jeden wybrany kraj. My dowiedzieliśmy się już podstawowych informacji o Wielkiej Brytanią. W tym tygodniu realizowaliśmy zadanie na październik, czyli poznawaliśmy symbole narodowe. Dzieciaki wysłuchały hymnu Wielkiej Brytanii, dowiedziały się gdzie ten kraj leży oraz wspólnymi siłami pomalowały flagę. Będziemy kontynuowac poznawanie Wielkiej Brytanii wykonując ciekawe zadania w poszczególnych miesiącach.

• 04.10.2021 17:21
        • W ostatnim dniu miesiąca września chłopcy mieli swoje wyjątkowe święto. W grupie Misów również ochodziliśmy dzień chłopaka. Z tej okazji przedszkolaki miały okazję sprawdzić się w roli superbohaterów i poćwiczyć swoje umiejętności. Sprawdzaliśmy siłę, spostrzegawczość, szybkość, odwagę oraz działanie naszych zmysłów. Wszyscy wykonali zadania bezbłędnie, czym zasłużyli sobie na miano superbohaterów i otrzymali dyplomy oraz maski.

Po więcej zdjęć zapraszami do albumu fotograficznego
        • Pierwszy Dzień Jesieni

• 24.09.2021 10:49
        • Na 22 września przypada Pierwszy Dzień Astronomicznej Jesieni. Z tej okazji porozmawialiśmy o jesiennej zmiennej pogodzie, odnależliśmy cienie jesinnych liści i wykorzytaliśmy dary jesieni w postaci kasztanów do układania różnych kształtów. Dzieciaki pomalowały farbami liście i wspólnie stworzyliśmy Panią Jesień w naszej sali. Na koniec próbowaliśmy odrysować kształty liści w kolorowym ryżu.
          Po więcej zdjęć zapraszmy do albumu fotograficznego.

• 24.09.2021 10:35
        • Z okazji Dnia Przedszkolaka grupa Misiów wzięła udział w różnych ciekawych i wesołych zabawach. Przedszkolaki brały udział w poszukiwaniu skarbów, konkursie skoków po "kamieniach" oraz konkursie sprawności. Największą atrakcją dla dzieci były oczywiście zabawy z chustą animacyjną Klanza. Po wykonaniu wszystkich zadań każdy uczestnik otrzymał specjalny medal.