• 20.09.2023 22:22
        • "Każdy przedszkolak dobrze wie,
          że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
          od najmłodszego, aż po starszaka,
          wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.  Tego dnia, " Misie" zostały zaproszone do wspólnej zabawy  z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Radość, śmiech  świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec każdy " Miś" otzymał medal wzorowgo przedszkolaka ;) Uwiecznieniem tego dnia było pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w albumie fotograficznym.

• Witamy w nowym roku przedszkolnym!

• 04.09.2023 19:13
        • DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE!

Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA  NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z KAŻDEGO WSPÓLNEGO DNIA, Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z DZIECKIEM…

Zapraszamy do wspólnego dzialania, do czynnego udziału w  ważnych wydarzeniach w naszym przedszkolu. Jesteśmy otwarci na zmiany, słuchamy uważnie sugestii z Państwa strony. Zawsze chętnie korzystamy z ciekawych pomysłów!

smiley

• Wycieczka na Ranczo Artemidy

• 26.05.2023 16:21
        • 26.05.2023r. Jeżyki wyruszyły na wycieczję do  gospodarstwa agroturystycznego i zagrody edukacyjnej położonej w urokliwej miejscowości Nowa Góra (gmina Krzeszowice) między Krakowem a Katowicami w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie.

W programie naszej wycieczki znalazły się takie atrakcje jak:
          •  Przejażdżki na koniach i mini-bryczką
          • Zwiedzanie stajni i zoo zwierząt gospodarskich (karmienie zwiarząt, zajęcia sensoryczne)
          • Dojenie krowy
          • Warsztaty ogrodnicze (dzieci zabierają do domu własnoręcznie zasadzony kwiat)
          • Warsztaty w Skansenie Jurajskim, gdzie sprawdzamy, jak się dawniej żyło i pracowało na wsi wink
          To był wspaniały dzień, pełen niezapomnianych emocji!heart

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w albumie

• Jeżyki na wystawie fotografii "Dzieci Świata"

• 26.04.2023 13:15
        • Galeria Kazimierz postanowiła podarować krakowskim dzieciom wielkoformatową i edukacyjną wystawę fotografii "Dzieci Świata" cenionej podróżniczki, Elżbiety Dzikowskiej, przemierzającej od wielu już lat kontynenty.

Postanowiliśmy  zaprzyjaźnić się ze swoimi rówieśnikami z różnych stron świata w przestrzeni centrum handlowego, Galerii Kazimierz.

Wykonane fotografie zrobiły na nas ogromne wrażenie oraz poszerzyły naszą wiedzę na temat innych kultuy.

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w albumiesmiley

• Dzień Babci i Dzidka u Jeżyków

• 26.01.2023 16:07
        • 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, natomiast dzień później - 22 stycznia świętujemy Dzień Dziadka. W tych dniach dzieci wręczają im własnoręcznie wykonane drobiazgi i laurki oraz składają życzenia. Dziadkowie odwiedzają przedszkola, szkoły i ze wzruszeniem oglądają przygotowane przez wnuczęta akademie. Tak było także i w naszej grupie!

25.01.2023 r. zaprosiliśmy naszych Kochanych Dziadków i wspólnie świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień. Były wiersze, śpiewy i wspólne warsztaty! stworzyliśmy kule wodne z brokatem i plastelinowymi rzeżbami. To był cudowny dzień!

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w galerii heart