• Na wakacyjny szlak wyruszyć czas!

• 30.06.2021 22:03
        • Ostatnie dni przed wakacjami upłynęły dzieciom bardzo szybko. Jagódki uczestniczyły w ciekawych, grupowych zabawach, spędzały dużo czasu w ogrodzie przedszkolnym korzystając z pięknej pogody.
          Spontanicznie nagraliśmy wakacyjną piosenkę :)

Podczas ostatnich zajęć dzieci narysowały swoje portrety tworząc piękną pamiątkę.
          Na zdjęciach zostały uchwycone wybrane momenty. Zachęcamy do obejrzenia w albumie fotograficznym :)
          Na zakończenie roku szkolnego Jagódki chciały wszystkim coś przekazać :)
          IMG_7973.MOV

My również życzymy Dzieciom oraz ich Rodzicom dużo słońca oraz udanych wakacji!
          Do zobaczenia we wrześniu! :)

• 23.06.2021 22:45
        • 22 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbył się pożegnalny występ dla starszaków. Jagódki żegnały swoich starszych kolegów i starsze koleżanki z grupy IV i V, które po wakacjach idą do szkoły. Dzieci odświętnie ubrane, pięknie zaprezentowały wyuczone teksty piosenek oraz wierszy przed licznym gronem rodziców. Po występie Jagódki wręczyły dzieciom opuszczającym nasze przedszkole upominki. Zaś Jagódki na zakończenie roku szkolnego w grupie III otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
          Dzieciom z grupy IV i V idących po wakacjach do szkoły życzymy dużo uśmiechu i powodzenia!!! :)
        • Warsztaty ekologiczne "Jestem eko w Krakowie"

• 17.06.2021 14:02
        • 15 czerwca w naszej grupie zostały przeprowadzone warsztaty edukacji ekologicznej "Wiewiórka Gosia radzi. Jestem eko w Krakowie" organizowane przez Wydział Kształtowania Środowiska w Krakowie. Na początku Jagódki zapoznały się z gośćmi oraz wiewiórką Gosią. Dzieci przypomniały sobie sposoby na oszczędzanie wody. Wspólnie z paniami prowadzącymi warsztaty zastanawiały się jak możemy wykorzystywać deszczówkę. Jagódki uczestniczyły również w zabawach z chustą animacyjną. Swoją wiedzę miały okazję sprawdzić w zabawie "Prawda-fałsz". Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały pełno upominków: książki z zadaniami, broszurki z ciekawostkami, naklejki oraz breloczki z wiewiórką Gosią.
          Po zakończeniu warsztatów dzieci koniecznie chciały zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
          Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia w albumie fotograficznym :)

• 08.06.2021 22:01
        • 1 czerwca to data, kiedy święto obchodzi każde dziecko!

Jeszcze raz życzymy dzieciom wszystkiego co najlepsze, dużo słonecznych dni oraz uśmiechu!!!

Zapraszamy do obejrzenia uwiecznionych chwil z tego dnia w albumie fotograficznym 😊

• Święto Rodziców

• 08.06.2021 21:39
        • W maju Jagódki z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały upominki dla swoich ukochanych rodziców z okazji zbliżającego się ich święta. Malowały mini obrazy na drewnie oraz wykonywały puchary. Dzieci zrobiły również laurkę z życzeniami dla swoich rodziców, którą własnoręcznie podpisywały. Wszystkie prezenty Jagódki wręczyły rodzicom po powrocie z przedszkola.

Dodatkowo Jagódki przygotowały występ-niespodziankę dla swoich rodziców, który został nagrany 25 maja. Tego dnia dzieci pięknie zaprezentowały nauczone przez siebie wierszyki i piosenki. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć (w albumie fotograficznym) oraz nagrania występu dzieci (link poniżej).